Studio Safa

Chcete mít krásnou pleť bez vrásek, nebo štíhlou postavu bez faldíků, jako po plastické operaci, ale přitom bez bolesti, použití skalpelu a bez anestézie?

Řešením je neinvazivní lifting obličeje a neinvazivní liposukce.

Nebo Vás snad trápí chloupky v obličeji, či kdekoliv jinde na těle? I v tomto případě pro Vás máme řešení v podobě trvalé epilace IPL. U nás ve studiu Safa provádíme několik alternativ, neinvazivních ošetření, která dosahují srovnatelných výsledků bez jakéhokoliv zásahu do těla, bez jizev a následné rekonvalescence. Navštivte nás a certifikovaný dermální specialista na dermální estetická ošetření Vám mile rád poskytne nezávaznou, bezplatnou konzultaci.

1.HIFU - silný fokusovaný ultrazvuk, který je srovnatelný s chirurgický liftingem, změní strukturu tkáně pokožky, jejímž výsledkem je výrazný liftingový efekt obličeje, krku a dekoltu. Pokožku vypne a zpevní zevnitř. Tato metoda je velmi oblíbená a využívána mezi celebritami. Ošetření trvá 30-90 minut. Finální výsledek se vyvíjí v následujících 2-3 měsících, po té přetrvá 2-4 roky. Výsledky ošetření - odstraňuje vrásky na čele, kolem očí a rtů, atd. Dochází k výrazné redukci dvojité brady, nadzvednutí kontur obličeje, odstraňuje vrásky na krku a dekoltu.

2.HIFU ULTERAPIE - odstraňování tukových vrstev, formování postavy, redukce celulitidy. Neinvazivní metoda, při které dochází k trvalé redukci tukových buněk. Ultrazvukový paprsek proniká do tukové tkáně v hloubce 1,3, nebo 0,8 cm a odděluje ji od ostatní tkáně. V tukové vrstvě ultrazvukové svazky působením vysoké teploty permanentně "rozehřívají" tukovou vrstvu a zničí tukové buňky. Ty následně tělo vyloučí metabolickou cestou ven. Můžete se těšit na úbytek 5-6 cm již po dvou sezeních.

3. RADIOFREKVENČNÍ LIFTING - je forma neinvazivního liftingu s okamžitým efektem bez použití skalpelu. Pleti dodá pružnost, vyhladí vrásky, zmírní ochablost a povislost kontur. Výrazně redukuje dvojitou bradu. Metoda, která využívá radiových vln, vhodná k liftingu obličeje, krku, dekoltu a redukce tukové tkáně v obličeji. Principem ošetření je dosáhnout obnovení struktury hloubkového kolagenu, tak aby došlo k tvorbě nových vláken, jež nahradí vlákna stará. Díky tomuto procesu získají vlákna opět pružnost a elasticitu. Standardně doporučujeme 4-6 ošetření v jednom měsíci.

4.RADIOFREKVENCE TĚLOVÁ -  zpevnění a vypnutí pokožky, redukce celulitidy, redukce objemu, aneb forma neinvazivní liposukce bez bolesti. Tuto metodu řadíme mezi vysokofrekvenční terapii, jejíž působení ošetřované tkáně spočívá v jejím prohřátí. Teplem dojde k novotvorbě kolagenu i v problémových partiích, jako jsou vnitřní strany stehen, povislé paže, bříško a vypnutí, zpevnění kůže je okamžitě viditelné. Toto ošetření doporučujeme provádět v kombinaci s kavitací, jejímž cílem je rozbití membrány tukových buněk. Jedno ošetření trvá přibližně 30-60 minut, vhodné je podstoupit 4 ošetření v měsíci.

5.THERMAGE ULTRA - je světová novinka v metodách omlazení bez zásahu plastickeho chirurga, bez bolesti a rekonvalescence.Tato neinvazivní technologie podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, působením radiofrekvenční tepelné energie. Thermage oddálí stárnutí až o několik let, výrazně zredukuje tvorbu vrásek, nejmodernější neinvazivní anti-aging, vypíná, zpevnuje pokožku a kontury obličeje. Již jedno ošetření nastartuje proces regenerace, v následujících dvou až třech měsících se ochablá pokožka dále zpevnuje. Výsledek přetrvává 2-4 roky po ošetření.

6.TRVALÁ EPILACE IPL - trvalé odstranění nežádoucích chloupků provádíme pomocí technologie kombinující intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí. Ošetření je téměř bezbolestné a po několika opakování vysoce účinné. První výsledek se dostaví již po první návštěvě, při níž se podaří zlikvidovat 30 procent chloupků. Následným opakováním se podaří odstranit až 90 procent chloupků. Intenzivní pulzní světlo zlikviduje kořínek chloupku, který již dále neroste, a tím je zaručena jeho úspěšnost. IPL ošetření můžeme provádět na těchto partiích: horní ret, tváře, brada, podpaží, třísla, intimní partie, předloktí, ramena, paže, hýždě, stehna, celé nohy a záda.

7.OŠETŘENÍ AKNÉ IPL - začněte s léčbou akné u nás ve studiu Safa a dosáhnete po několika opakováních vysokých účinků. Energie z xenonového světla je absorbována pigmentem folikulů, dojde k uvolnění mazových žláz a pokožka se začne hojit. Doporučujeme podstoupit 4-6 ošetření v průběhu 21-28 dní v závislosti na tipu a rozsahu akné, tak aby bylo dosaženo žádoucího výsledku. Touto procedurou může být akné zcela odstraněno, nebo v maximální míře redukováno.

8.ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVYCH SKVRN IPL - pomocí IPL lze efektivně odstranit či alespoň zesvetlit pigmentové skvrny. Účinnost ošetření je především v závislosti na tipu a původu pigmentace. Intenzivní pulzní světlo vydá do ošetřované oblasti krátký světelný impulz, který je pohlcen barvivem v pigmentové skvrně. Ta je následně krátkodobě zahřáta na teplotu okolo 60 stupňů a zničena. Nejefektivněji lze odstranit pigmentové skvrny od sluníčka. Pro maximální výsledky doporučujeme 4-5 návštěv v intervalu 1měsíce.

9.LASEROVÁ LIPOLÝZA - revoluční neinvazivní metoda, která vám umožní rychlou a efektivní modelaci vašeho těla. Zredukuje tukové buňky, aktivně zrychlý metabolismus, a tím dochází k intenzivní redukci tukových zásob. Účinek laserové lipolýzi spočívá v emulgaci tuku uvnitř buňky, následně odchází dočasně vytvořeným průchodem v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Odtud je lymfatickým systémem přirozenou cestou vyloučen a částečně odchází s močí. Tímto se milióny tukových buněk zmenší a to se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problémových partiích. Také je prokázáno, že velmi efektivně napomáhá ke zmírnění celulitidy. Procedura vás může zbavit až 20ti centimetrů z oblasti pasu, boků, břicha a stehen. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60g tuku. Doporučujeme 2-3 ošetření týdne, po dobu 1 měsíce.

10.DIAMANTIVÁ MIKRODERMABRAZE - diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermi s pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí).

Využití

 • vyhlazení jemných vrásek
 • vylepšení vzhledu a odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
 • hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
 • snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
 • zlepšení prokrvení
 • odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
 • rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)

Výhody

 • žádné vedlejší nežádoucí účinky
 • efektivní metoda pro všechny typy pleti
 • účinná a naprosto bezpečná metoda
 • jemná a šetrná metoda
 • dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled
 • velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravy
 • výsledky viditelné po jediném ošetření
 • komplexní program pro rejuvenaci pleti
 • nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření

Viditelná proměna

Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pleti. Počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, doporučuje se nejlépe 3 - 6 sezení v intervalu 1 x za čtrnáct dní až 1 x za měsíc. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením.


Studio Safa
Studio Safa
Studio Safa

Ceník služeb Kompletní ceník

HIFU - fokusový liftingový ultrazvuk

Lifting očního okolí 1 x za rok 2 900 Kč
Lifting obličeje a krku 1 x za rok 6 900 Kč

Radiofrekvence tělová a kavitace

1 Ošetření 45 minut 850 Kč
4 Ošetření 45 minut 3 100 Kč
1 Ošetření 60 minut 950 Kč
4 Ošetření 60 minut 3 500 Kč

Radiofrekvenční lifting

Lifting obličeje 1 ošetření/40 minut 870 Kč
Lifting krku a dekoltu 1 ošetření/40 minut 1 100 Kč
Lifting obličeje, krku a dekoltu 1 ošetření/60 minut 1 400 Kč
Lifting obličeje (balíček) 4x ošetření/40 minut 2 900 Kč
Lifting krku a dekoltu (balíček) 4x ošetření/45 minut 3 900 Kč
Lifting obličeje, krku a dekoltu (balíček) 4x ošetření/60 minut 4 900 Kč