Vítám Vás na stránkách Studia SAFA. Mé jméno je Dana Polešová a jsem majitelkou tohoto studia, které je splněním mého snu. Mým cílem bylo vytvořit studio kompletních služeb na vysoké úrovni. Poskytovat kvalitní služby, s individuálním přístupem ke každému z Vás, za příznivé ceny v příjemném prostředí.

Hned po úspěšném absolvování střední školy obor kosmetička, jsem si začala plnit svůj sen,a otevřela svou vlastní provozovnu, která funguje již 17let. Kosmetice se tedy plně věnuji již přes 20 let, a díky celoživotní praxi, zkušenostem a sebevzdělávání, jsem kvalifikovanou specialistkou v oboru péče o pleť a tělo. 

Má práce je mi zároveň i koníčkem a to je nejlepší spojení, které mě naplňuje a uspokojuje. Je pro mě zábavou, relaxací a zdrojem energie, kterou se snažím předat svým zákazníkům v podobě kvalitní péče. 

Vzdělávání je nikdy nekončící cesta, po které se ubírají moje kroky. Zdokonaluji se v oboru, učím se novým technologiím, sleduji nové trendy, tak abych Vám poskytla profesionální péči na vysoké úrovni. Největší odměnou je pak pro mě Vaše spokojenost, pochvala a kladná doporučení.