Studio Safa

Nohy mají v našem životě důležitou úlohu. Nosí nás celý život, proto bychom jim měli dopřát dostatečnou péči, kterou si zaslouží. 

Mimo jiné, by měly být vždy upravené a čisté, protože i letmý pohled na nohy prozradí mnohé o jejich majiteli. Vznik otlaků, zrohovatění kůže, kuří oka či mozoly ovlivňuje několik faktorů, které jsou běžnou součástí denního života. Ať je to náročné zaměstnání kde jste stále na nohou a tím jsou zatěžovány, nebo špatná velikost obuvi, časté nošení podpatků, to vše má za následek špatný až bolestivý stav nohou. Právě pedikúrou odstraníme tyto nežádoucí projevy a samozřejmostí je i zkrášlení nehtů pro dámy. U nás ve studii Safa provádíme 3 druhy pedikury. 

1.Klasická mokrá pedikúra

Dopřejete si 10ti minutovou lázeň s extraktem na změkčení kůže, odstraníme Vám zrohovatělou kůži a otlaky na ploskách nohou, zkrátíme a upravíme nehty, upravíme nehtovou ploténku, odstraníme kůžičku a vyčistíme nehtový val. Na závěr aplikujeme krém dle tipu pokožky, či zvolíme zábal, nebo masku podle Vašeho přání. 

2.Přístrojová pedikúra  

Pracovní postup této procedury je téměř stejný, jako u mokré pedikúry. Počínaje 10ti minutovou lázní s extraktem na změkčení kůže, konče závěrečným krémem, zábalem či maskou dle tipu Vaší pokožky. Rozdíl spočívá pouze v tom, že u této techniky používáme frézky, nástavce a brusky přístrojové, které jsou v ošetření šetrnější. Tato forma pedikúry je vhodná především pro diabetiky. 

3.Kombinovaná pedikúra

Tato forma ošetření je spojením klasické mokré pedikúry s přístrojovou. V podstatě využívá to nejlepší z klasické, tak přístrojové pedikury, tak aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Vodní lázeň s extraktem, obroušení zrohovatělé kůže a otlaků přístrojem, vyčištění nehtoveho valu frézkami a na závěr relaxační masáž chodidel, zábal či maska.

Věřte, že Vaše nohy ocení pravidelnou péči, ideálně každý měsíc. 


Studio Safa
Studio Safa
Studio Safa

Ceník služeb Kompletní ceník

Pedikúra

Klasická mokrá pedikúra 440 Kč
Peeling + maska 110 Kč
Peeling 65 Kč
Gellak, Shell lack 150 Kč
Přístrojová pedikúra 460 Kč
Lak 110 Kč