Studio Safa

Hezky pěstěné a upravené nehty jsou nejen naší vizitkou a součástí naší vizáže, ale i pro náš dobrý pocit. Dopřejte si krásně upravené ruce, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů, nejen proto, že ruce jsou vždy vidět, ale i proto, že jsou důležitou součástí našeho těla a tudíž bychom jim měli věnovat dostatečnou a pravidelnou péči. U nás ve studiu Safa Vám poskytneme komplexní péči o ruce a nehty. 

1.Klasická manikůra 

Provádíme tak, že nejprve nehet očistíme, upravíme jeho tvar, odstraníme kůžičku okolo nehtu, zvolíme odpovídající regeneraci. Samozřejmě konečná fáze lakování - dle Vašeho přání. 

2.P - SHINE manikůra

Jedná se o metodu, která pochází z Japonska kde jí používali gejši. Jejím výsledkem jsou lesklé, přirozeně působící nehty, bez použití laku. Nejprve provedeme klasickou manikůru a následně vpravujeme do nehtu včelí vosk s mateří kašičkou, které nehet dokonale uhladí. Pak zaleštíme pudr, který obsahuje křemík. P-shine přispívá ke zdravému vyživovaní nehtu a k jejich prokrvení. Taktéž je prevencí proti lámavosti, třepení nehtů a jeho pravidelnou aplikací se zvyšuje kvalita a i růst nehtů.


Studio Safa
Studio Safa
Studio Safa

Ceník služeb Kompletní ceník

Manikúra

Klasická manikúra 340 Kč
P - shine 160 Kč
Masáž rukou 80 Kč
Lakování 130 Kč
Regenerační zábal 70 Kč
Parafínový zábal 250 Kč