Studio Safa

1.Klasická relaxační masáž

Je velmi příjemnou formou reklaxace a odpočinku, která Vám dodá energii, osvěží tělo, mysl i duši. Touto masáží Vám pomůžeme odstranit z těla jedy, odstranit bolest zad i šíje, uvolnit zablokovanou energii a vrátit jej do přirozené rovnováhy. Blahodárné účinky bude mít i na Vaše zdraví. Přijďte si k nám do příjemného prostředí studia Safa dopřát zasloužený odpočinek. 

2.Masáž lávovými kameny

Masáž hot stones, které se přezdívá královna masáží, patří mezi nejluxusnější masáže. Speciální hmaty s hřejivou silou nahřátých lávových kamenů, dokonale harmonizují tělo i mysl. Teplo z kamenů se Vám rozlije po celém těle a celkově Vás uvolní. Tato masáž není jen o příjemné relaxaci, kromě celkového ozdravení má navíc i terapeutické účinky. Příjemně se rozlévající teplo do celého těla, má uklidňující účinky na nervová zakončení, likviduje stres a napětí, zvyšuje průtok krve do tkání a svalů, čímž mírní pocity napětí a tlumí bolest. Taktéž pomáhá detoxikaci organismu, urychluje metabolismus a reguluje zadržování tekutin v těle. Má blahodárné účinky na revma, artrozu, bolesti zad, šíje a kloubů. 

3.LYMFODRENÁŽ - PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Tato procedura je šetrnou terapií mízního systému, pomáhá celkové regeneraci organismu, zlepšuje buněčný metabolismus, zvyšuje fyzickou kondici a imunitu. Využívána je taktéž pro její relaxační a kosmetické účinky, jako například vyhlazení celulitidy, zmírnění otoků nohou a prevence křečových žil. Princip lymfodrenáže spočívá v přerušovaném stlačováni ve speciálním obleku, a tyto tlakové vlny podporují jak lymfaticky, tak i cévní systém. Ošetření je bezbolestné, dle zákaznice vysloveně příjemné. Působící tlak navodí postupné uvolnění a pocit reklaxace. Lymfodrenáž si oblíbí ti z Vás, kteří musí v zaměstnání dlouho stát, či sedět, ale i aktivní sportovci. Toto ošetření doporučujeme v kombinaci s infrasaunou, k dosažení maximálně blahodárných účinků.


Studio Safa
Studio Safa
Studio Safa

Ceník služeb Kompletní ceník

Masáže

Klasická relaxační masáž - částečná (záda, šíje) 40 min. 500 Kč
Klasická relaxační masáž - celková 60 min. 850 Kč
Infrasauna k masáži 20 minut 30 Kč
Infrasauna každých 10 minut 60 Kč
Vonná svíce k masáži 50 Kč
Masáž lávovými kameny - částečná 40 min. 690 Kč
Masáž lávovými kameny - celková 60 min. 950 Kč
Infrasauna k masáži lávovými kameny 20 minut 30 Kč

Tělová radiofrekvence a lymfodrenáž

1 ošetření 45 minut radiofrekvence a 30 minut lymfodrenáž 1 200 Kč
4 ošetření (balíček) 45 minut radiofrekvence a 30 minut lymfodrenáž 4 500 Kč